İL MÜDÜRLERİNDEN SENDİKAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


634 | 15.11.2018
| |

6. Olağan Genel Kongresini tamamlayan Karaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine il müdürleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl müdürleri sendikanın yeni dönemi için hayırlı olsun dileklerini ileterek Başkan Özdemir’e ve yönetim kurulu üyelerine başarı temennisinde bulundular.

Ziyarette  İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Sosyal Güvenlik İl Müdürü   Serdar Fındık, Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü (İşkur) Kenan Ateş, Aile , Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Servet Türegün, Defterdar Vekili Hacı Karayel, Çevre Ve Şehircilik İl Müdür Türkmen Hacıhaliloğlu, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Karaman Kredi Ve Yurtlar İl Müdürü Mehmet Sorğun, Tarım Ve Orman İl Müdür Orhan Özçalık, Tkdk Karaman İl Koordinatörü Özgür Öztürk, Meteoroloji Müdürü Ahmet Ergenç, Orman İşletme Müdürü Fazıl Cabaroğlu, İl Kültür Ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, Organize Sanayi Bölge Müdürü Cahit Gökal, Ptt Başmüdürü Faik Göksüçukur, Telekom Müdürü Mehmet Olcar, Valilik Yazı İşleri Müdürü Metin Görcü, Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrrahman Kurt hazır bulundular.

Şube başkanı Özdemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gösterdikleri nezaketten dolayı il müdürlerine çok teşekkür etti.

Samimi bir havada geçen ziyaret, yapılan sohbetin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top