Üyelerimize Hayırlı Olsun


679 | 11.01.2019
| |

Sendikamız ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Şube Başkanımız Yunus Özdemir ile KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül imzasıyla yürürlüğe giren protokolün imza törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner ve şube yönetim kurulu temsilcilerimiz katıldı.

 

İmzalana Protokol ile üyelerimiz bilgi ve becerilerini arttırmanın yanı sıra kariyerlerini geliştirmeye yönelik her türlü eğitim faaliyetini gerçekleştirmek üzere KMÜ bünyesinde bulunan enstitü ve fakültelerdeki lisansüstü programlar ile diğer eğitime yönelik programlardan yararlanmalarını amaçlanıyor. İmza töreninde değerlendirmelerde bulunan;

 

Rektör Akgül, “eğitimde işbirliğini arttırmaya yönelik projelere her zaman destek vereceklerini belirterek, “Eğitim faaliyetlerini içeren projeler için bütün sivil toplum kuruluşlarına üniversitemizin kapısı açıktır. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Şube Başkanımız ise KMÜ ile böyle bir işbirliği içerisinde bulunmanın kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

Protokol kapsamında üyelerimiz talepleri doğrultusunda bölümler açılacak ve kayıtlarda üyelerimize %25 indirim yapılarak  ödemeler 6 eşit taksit ile ödenecektir.

Ayrıntılı Bilgi İçin : Recep Kaya

Eğitim Bir- Sen Karaman Şubesi Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)

Telefon : 0505 504 25 70

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top