Karaman 1 Şubesi
Şube Yönetim Kurulu

 


Tugay KOÇAK
Şube Başkan Vekili

1970 yılında Niğde Ulukışla da doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Ulukışla da liseyi Malatya Yeşiltepe lisesinde bitirdi. 1992 de Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılından beri MEB’e bağlı okullarda öğretmen ve idareci olarak çalıştı. Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Tugay KOÇAK,  evli ve 2 çocuk babasıdır.

İletişim: 05337273516

Twitter :  @tugaykocak

 


Doğan ARSLAN
Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim)

20 Şubat 1983 tarihinde Ermenek İlçesi Olukpınar Köyünde doğdum. Sırası ile Olukpınar Köyü İlkokulu, Konya İbrahim Yapıcı Ortaokulu, Konya Fatih Teknik Lisesi, KTÜ Trabzon Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Donanımı ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdim. 2007 yılında Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde VHKİ olarak göreve başladı. 2009 yılında Karaman Fen Lisesine naklen tayin oldu. 2014 yılında yapılan ünvan değişikliği sınavı ile Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teknisyen olarak atandı ve halen bu görevi yürütmektedir.. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tel : 05073808475

twitter:doganarslan


Cihat PINARCI
Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)

Konya Taşkent Nüfusuna kayıtlı ve Karaman doğumludur. İlk,Orta ve Lise Eğitimini Karamanda tamamladı. Lisans eğitimini sırasıyla Selçuk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi olarak tamamladı. Ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında Yüksek Lisansını yaptı. Halen Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında ikinci Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Cihat PINARCI Karaman Sarıveliler ilçesinde öğretmenlik mesleğine başlamış olup, Göktepe İlkokulu´nda Müdür Yetkili Öğretmenlik, Göktepe YBO´da Müdür Başyardımcılığı, Sarıveliler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdür Vekilliği, Ayrancı Halk Eğitim Merkezinde Müdür Yardımcılığı, Karaman Durmuş Ali Gülcan İlkokulunda Müdür Yardımcılığı yapmış olup halen Kılbasan İlkokulu´nda Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kız babasıdır.

Twitter :  


Şeref ACAR
Şube Başkan Yardımcısı / Teşkilatlanma

1973 yılında Karaman'da doğdu. İlkokulu Kale ve Atatürk İlkokulu'nda, ortaokul ve liseyi Karaman İmam-Hatip Lisesi'nde tamamladı.

Uludağ Üniversitesi Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu. Halen Karaman Necip Fazıl Kısakürek  Sosyal Bilimler Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

0 338 212 88 99

Twitter :  @serefacar3

 

 


Ayhan İNCEDAL
Şube Başkan Yardımcısı / Hukuk ve Toplu Sözleşme

Karaman İli Ayrancı İlçesinde dünyaya geldim.İlkokulu Konya Ereğli İlçesinde Kazımkarabekir İlkokulunda tamamladım. Ortaokul ve Liseyi Konya Ereğili İmam Hatip Lisesinde tamamladım.  Lisans eğitimimi Erzurum İlahiyat Fakültesinde tamaladım. Tezsiz Yüksek Lisansımı Elazığ Fırat Üniversitende tamamladım. Konya Necmeddin Erbakan Üniversitesinde “Kimlik Statüsü ve Dindarlık Arasındaki İlişki “ adlı çalışmamla Yüksek Lisansımı bitirdim.Milli Eğitim Bakanlığında görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Arapça  Osmanlıca ve İngilizce bilmekteyim.

twitter


Şube Başkanı / Mali İşler